Paadimess Boot 2020

Eksport


Aeg
18. jaanuar 2020 kuni 26. jaanuar 2020
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS  ja Eesti Meretööstuse Liit viivad Eesti ettevõtted ühisstendiga osalema rahvusvahelisel paadimessil Boot 2020, mis toimub 18.-26. jaanuaril 2020.a Düsseldorfis Saksamaal.

Boot Düsseldorf on Euroopa suurim veespordi- ja paadimess, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. Messi fookuses on kõik veega seotud vaba aja tegevused ja teenused deviisi all „experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2019 osales messil üle 250 000 külastaja rohkem kui 100 riigist ja ca 2000 eksponenti 73st riigist. Aastal 2019 tõsusis boot selles valdkonnas ametlikult maailma suurimaks messiks. Messil on stendipinda 220 000 ruutmeetrit kokku 17 hallis.

Messi veebilehekülg on: www.boot.de

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad purjepaatide, mootorpaatide, kanuude, jahtide jm väikelaevade ning nendega seonduva varustuse tootmise ja müügiga, samuti erinevate veespordiga seotud toodete ja teenuste pakkumisega.Osalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, näidiste transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2020. aasta ühisstendil osalevad Saare Yachts OÜ, Top Marine OÜ, Veega Grupp OÜ, Nord Sail Grupp OÜ, Eysysla Yard PÜ, Water Mate Boats OÜ, TS Marine OÜ, SA Hiiumaa Sadamad.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Lisainfo:

Piret Loorand
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9507
e-post: piret.loorand@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

 

X