Paadimess Boot 2019

Eksport


Aeg
19. jaanuar 2019 kuni 27. jaanuar 2019
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga osalema 50. rahvusvahelisel paadimessil Boot 2019, mis toimub 19.-27. jaanuaril 2019.a Düsseldorfis Saksamaal.

Boot Düsseldorf on Euroopa suurim veespordi- ja paadimess, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. Messi fookuses on kõik veega seotud vaba aja tegevused ja teenused deviisi all „experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2018 osales messil üle 247 000 külastaja 94 riigist ja 1923 eksponenti 68 riigist. Messil on stendipinda 220 000 ruutmeetrit kokku 17 hallis.

Messi veebilehekülg on: www.boot.de

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad purjepaatide, mootorpaatide, kanuude, jahtide jm väikelaevade ning nendega seonduva varustuse tootmise ja müügiga, samuti erinevate veespordiga seotud toodete ja teenuste pakkumisega.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Boot 2019 Eesti ühisstendil osalevad: Alunaut OÜ, Barca OÜ, Eysysla Yard OÜ, Lingalaid OÜ, Saare Yachts OÜ, Snow & Wakeboard Solutions OÜ, Top Marine OÜ, Veega Grupp OÜ, Water Mate Boats OÜ.

 

Lisainfo:

Piret Loorand
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9507
e-post: piret.loorand@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

X