fbpx

Paadimess Boot 2019

Eksport


Aeg
19. jaanuar 2019 kuni 27. jaanuar 2019
Asukoht
Düsseldorf, Saksamaa
Keel
Inglise keeles
Korraldaja
Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht, eero.raun@eas.ee, tel: +372 627 9339


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga osalema 50. rahvusvahelisel paadimessil Boot 2019, mis toimub 19.-27. jaanuaril 2019.a Düsseldorfis Saksamaal.

Boot Düsseldorf on Euroopa suurim veespordi- ja paadimess, mis toimub Saksa rikkaima ja rahvarohkeima liidumaa pealinnas, Reini jõe ääres. Messi fookuses on kõik veega seotud vaba aja tegevused ja teenused deviisi all „experience 360° watersports”. Messile tulevad nii tootjad kui tarnijad, nii ajakirjanikud kui investorid. Jaanuaris 2018 osales messil üle 247 000 külastaja 94 riigist ja 1923 eksponenti 68 riigist. Messil on stendipinda 220 000 ruutmeetrit kokku 17 hallis.

Messi veebilehekülg on: www.boot.de

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad purjepaatide, mootorpaatide, kanuude, jahtide jm väikelaevade ning nendega seonduva varustuse tootmise ja müügiga, samuti erinevate veespordiga seotud toodete ja teenuste pakkumisega.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

 Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile kuni 30. aprillini 2018.

Ühisstendil osalejate arv on piiratud. Kandideerimiseks palume täita veebivorm, mis avaneb SIIN.

Juhul, kui veebivorm ei ole mingil põhjusel avatav, on võimalik täita ja projektijuhile e-postiga saata  boot 2019 registreerimisleht.

Juhul, kui ühisstendile kandideeriv ettevõte kuulub kontserni (ehk on olemas rohkem kui 50%-lise osalusega ema- või tütarettevõte), tuleb täita ja e-postiga saata ka Taotleja kontsernipuu.

 

Boot 2018 Eesti ühisstendil osalesid: ALFA Yacht Production OÜ, Alunaut OÜ, Baltic Industrial OÜ, Barca OÜ, Eysysla Yard OÜ, Lingalaid OÜ, Paadisildade OÜ, Saare Yachts OÜ, Snow & Wakeboard Solutions OÜ, Spinnaker OÜ.

 

Lisainfo:

Eero Raun
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9339
e-post: eero.raun@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

X