Osale online töömessil: “IT, sales and engineering – Work in Estonia”

Aeg
28. märts 2018 kell 12:00 kuni kell 16:00
Asukoht
üle maailma
Keel
In English
Korraldaja
Work in Estonia meeskond koostöös EURES Eestiga, info@workinestonia.com


Work In Estonia ja EURES Eesti kutsuvad Eesti ettevõtteid osalema online töömessil, et leida välisspetsialiste IT, müügi või inseneri erialadelt.

Osalemine messil on lihtne – tuleb üles laadida tööpakkumised ning olla messi päeval arvuti taga ja valmis tööotsijatega suhtlema. Mess kestab neli tundi, samas sobitab platvorm juba eelnevalt töökohti tööotsijatega. 

Online-messi formaat võimaldab spetsialistidele ligipääsu tööpakkumisele igalt poolt üle maailma ning annab võimaluse tööandjatele suhelda kandidaatidega ja veenduda nende sobivuses töökohale. Messi ajal toimuvad lühiintervjuud eelvaliku läbinud kandidaatidega ning vastatakse kandidaatide päringutele, samas antakse ka ülevaade Eestisse elama asumise, elamise ja töötamise tingimustest.

Värbamisüritusest teavitatakse kõigis Euroopa Liidu ja Euroopa Majanduspiirkonna riikides. Lisaks viiakse läbi ka sotsiaalmeediakampaania ELi riikidest Portugalis, Itaalias, Sloveenias, Bulgaarias, Ungaris ja Lätis ning väljaspool ELi veel Türgi, Gruusia ja Ukraina spetsialistide seas. Varasemate aastate kogemusele tuginedes otsivad messil uusi väljakutseid kõrgharidusega Euroopa tööotsijad vanuses 25-34 aastat (ca 70% kõigist külastajatest). Samuti on tööotsijad Aasiast, sealhulgas Indiast jt riikidest. Osalemistingimused

Osalemine on kõigile tasuta. 

Messile viib järgnev veebileht, kus on võimalik kasutajakonto luua ja messile registreerida – soovitame teha seda esimesel võimalusel ning laadida üles ka tööpakkumised. Registreerimise tähtaeg on 25.03.2018.

Küsimuste ja ettepanekute korral võtke kindlasti ühendust EURES Eesti esindaja Jaanus Valdmaaga (Jaanus.valdmaa@tootukassa.ee; +372 518 3521).

X