Offshore-tööstuse mess ONS 2020 JÄÄB ÄRA!

Eksport


Aeg
31. august 2020 kuni 3. september 2020
Asukoht
Norra
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


Offshore-tööstuse mess ONS 2020, mis pidi toimuma Stavangeris Norras 31. augustist kuni 3. septembrini 2020, jääb kahjuks ära. Täiendav info: www.ons.no. 

ONS on üle aasta toimuv, Euroopa juhtiv mess ressursimahukas nafta- ja gaasitootmise sektoris, kus järjest enam pööratakse efektiivsuse suurendamise nimel tähelepanu innovatiivsetele ja digilahendustele ning kaasatakse sel eesmärgil ka uusi partnereid. Mess toimub Norra naftatootmise pealinnas, messikeskuses Stavanger Forum.

Messil ONS 2018 osales üle 68 000 külastaja 98 riigist ning 1124 eksponenti 37 riigist, samuti 205 ajakirjanikku 16 riigist. Messi raames toimuvad ka konverents ja summit, millel osalevad nafta- ja gaasitööstuse võtmeisikud kogu maailmast (sh USA, Brasiilia, Araabiamaad, Hiina). Ettevõtted saavad korraldada oma toodete ja teenuste presentatsioone ning tutvustada tootmislahendusi.

Messil ONS 2020 on Eesti paviljon tavaliselt hallis 5, Euroopa offshore-tööstuse juhtivate riikide ühisstendide (Inglise, Šoti, Hollandi, Norra) naabruses.Osalemistingimused

ONS 2020 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks erandkorras puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks. EAS katab messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

ONS 2020 Eesti ühisstendil osalevad LTH-Baas AS, APL Production AS, Interconnect Product Assembly AS, TB Works OÜ, ProForce Industry OÜ, DECK Engineering OÜ, Pedrobeat AS, Innovative Water Systems OÜ, Insta Globe Engineering OÜ, PowerUp Fuel Cells OÜ ja Veltron International OÜ.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

 

X