Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2022

Eksport


Aeg
28. veebruar 2022 kuni 3. märts 2022
Asukoht
Barcelona
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht, Tiina.Tuisk@eas.ee, tel: +372 627 9443


Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid.  2019.a messil osales 2400 eksponenti ja üle 109000 külastaja.

www.mwcbarcelona.com

Sihtgrupp: Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõttedOsalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

 

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

MWC 2022 Eesti ühisstendil osalevad: Fleet Complete Eesti OÜ, SK ID Solutions AS, Axinom Eesti OÜ, Mobi Lab OÜ, Singleton Group OÜ, MINDTITAN OÜ, 1oT OÜ, Cybernetica AS, FORTUMO OÜ, Top Connect OÜ, Bamboo Group OÜ, Omnicomm OÜ ja Intertrust Technologies Estonia OÜ.

 

Lisainfo:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9443
e-post: tiina.tuisk@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

 

X