Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2020

Eksport


Aeg
24. veebruar 2020 kuni 27. veebruar 2020
Asukoht
Barcelona
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


MWC 2020 mess jääb ära. Rohkem infot:

www.mwcbarcelona.com

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid.  2019.a messil osales 2400 eksponenti ja üle 109000 külastaja.

Sihtgrupp: Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõttedOsalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

2020 ühisstendil oleks osalenud: Fortumo OÜ, Mobi Lab OÜ, Fleet Complete Eesti OÜ, Malwarebytes Estonia OÜ, 1oT OÜ, Nexd OÜ, Messente Communications OÜ, Top Connect OÜ, Axinom Eesti OÜ,  SK ID Solutions AS, Veriff OÜ, Industry62 OÜ, Singleton OÜ, Omnicomm OÜ.

 

Lisainfo:

Kairit Sikkal
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9426
e-post: kairit.sikkal@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

 

X