Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2019

Eksport


Aeg
25. veebruar 2019 kuni 28. veebruar 2019
Asukoht
Barcelona
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga mobiilisektori rahvusvahelisele suurüritusele Mobile World Congress 2019, mis toimub Hispaanias Barcelonas.

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid.  2018.a messil osales 2400 eksponenti ja üle 107 000 külastaja.

Messi veebilehekülg on www.mobileworldcongress.com.

Sihtgrupp: Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõttedOsalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud. 

2019 ühisstendil osalevad: Fortumo OÜ, Mobi Lab OÜ, Ecofleet Eesti OÜ, Sevana OÜ, Malwarebytes Estonia OÜ, FOB Solutions OÜ, Mobi Solutions OÜ, Mooncascade OÜ, Messente Communications OÜ, Top Connect OÜ, Axinom Eesti OÜ, Best Solutions Estonia OÜ, SchoolOS.eu OÜ, CGI Eesti AS.

 

Lisainfo:

Kairit Sikkal
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9426
e-post: kairit.sikkal@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

 

X