Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2017

Eksport


Aeg
27. veebruar 2017 kuni 2. märts 2017
Asukoht
Barcelona
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS kutsub osalema Eesti ühisstendil mobiilisektori iga-aastasel rahvusvahelisel suurüritusel Mobile World Congress 2017, mis toimub Hispaanias Barcelonas.

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid. 2015. aastal külastas messi rohkem kui 93 000 inimest ning kokku osales messil ligi 2000 eksponenti.

Messi veebilehekülg on www.mobileworldcongress.com.

Sihtgrupp: Eesti infotehnoloogia- ja telekommunikatsioonisektori ettevõtted

Lisainfo: Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Fortumo OÜ, Ecofleet Eesti OÜ, Mobi Lab OÜ, CartoDB Estonia OÜ, Sertifitseerimiskeskus AS, Mooncascade OÜ, Malwarebytes Estonia OÜ, AS Reach-U.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X