Mobiilitööstuse mess Mobile World Congress 2016

Eksport


Aeg
22. veebruar 2016 kuni 25. veebruar 2016
Asukoht
Barcelona
Keel
In English


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga maailma ühelsuurimal mobiilitööstuse messil Mobile World Congress 2016, mis toimub Hispaanias Barcelonas.

Mobile World Congress on mobiilivaldkonna olulisim sündmus, mis toob järjekindlalt kokku maailma edukamate operaatorite, ettevõtete, tootjate ja kaubamärkide juhid ja visionäärid. 2015. aastal külastas messi rohkem kui 93 000 inimest ning kokku osales messil ligi 2000 eksponenti.

Messi veebilehekülg on www.mobileworldcongress.com.

Ühisstendil osalevad ettevõtted: Fortumo OÜ; Mooncascade OÜ; Sertifitseerimiskeskus AS; Mobi Lab OÜ; Nutiteq OÜ; Positium LBS OÜ; GoSwift OÜ; Ecofleet Eesti OÜ; Bamboo Group OÜ ja EMEA Partners OÜ.

Sihtgrupp: ITK sektori ettevõttedOsalemistingimused

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

X