Elektroonikamess productronica 2017

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
14. november 2017 kuni 17. november 2017
Asukoht
München
Keel
In English
Korraldaja
Karin Alliksaar, karin.alliksaar@eas.ee, tel: +372 627 9350


EAS kutsub ettevõtjaid osalema ühisstendil Münchenis 14.-17. novembrini 2017 toimuval messil productronica 2017.

Productronica on maailma juhtiv elektroonika ja elektroonika tootmisseadmete mess. Ühisstendile ootame elektroonikatööstuse ettevõtteid, elektroonika tootmiseks vajaminevate seadmete valmistajaid ning elektroonika tarkvara arendajaid ja tootjaid, kes on huvitatud oma toodete ekspordist või allhankepartnerite leidmisest. Eelmisest, 2015. aasta productronica -st, võttis osa 1218 eksponenti ja üle 38 000 külastaja ca. 80-lt maalt.

Messi kodulehekülg on www.productronica.de.

Eesti ühisstend saab ilmselt asuma hallis Future Markets Cluster, mille põhiteemad on IT2Industry, IT to Production ja Industrie 4.0.Osalemistingimused

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2017 ühisstendil osalevad järgmised ettevõtted: Dicro Eesti OÜ, Evocon OÜ, Kaskod-Mtronix OÜ, Mereo-Group OÜ, Proekspert AS, Teamster OÜ ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit MTÜ.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

 

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Karin Alliksaar

EAS-i Ekspordidivisjon

E-post: karin.alliksaar@eas.ee

Tel: 627 9350

www.eas.ee/messid

X