Merendusmess SMM 2018

Eksport


Aeg
4. september 2018 kuni 7. september 2018
Asukoht
Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Eero Raun, Eesti ühisstendi projektijuht, eero.raun@eas.ee, tel: +372 627 9339


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) viib ettevõtted Eesti ühisstendiga 28. rahvusvahelisele merendusmessile SMM 2018, mis toimub Hamburgis Saksamaal 4.-7. septembril 2018.

SMM on üle aasta toimuv, maailma juhtiv merendusmess, mille rahvusvaheline haare on järjest laienemas. 2016. aastal osales messil 2200 eksponenti 66 riigist ja umbes 50 000 professionaalidest külastajat 124 riigist. Kandvateks teemadeks olid laevade digitaliseerimine ja keskkonnasõbralik käitlemine. Mess toimub kokku 13 hallis, kus näitusepinda on üle 900 000 m2.  

Messi veebilehekülg on: http://www.smm-hamburg.com/en/

Eesti ühisstendile on oodatud osalema ettevõtted, mis tegelevad laevade, erinevate laevaseadmete ja -varustuse valmistamise ja parandamisega, meretranspordi ja sadamate ning nendega seotud tööhõive korraldamisega, samuti merendusalaste teenuste ja tehnoloogiliste lahenduste arendamisega.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2018.a ühisstendil osalevad: Albacore Maritime OÜ, Conectra OÜ, Cybernetica AS, DECK Engineering OÜ, Gettone Group OÜ, Markland Trade OÜ, MEC Insenerilahendused OÜ, MSCA AS (Reval Safety Training), Pentamet OÜ ja Viafin Proforce OÜ.

 

Lisainfo ja registreerimine:

Eero Raun
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel.: 627 9339
e-post: eero.raun@eas.ee
www.eas.ee/messid

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X