Market Entry: “How to successfully enter the Thai market?”

Eksport


Aeg
8. oktoober 2021
Asukoht
Webinar Zoom keskkonnas
Keel
In English
Korraldaja
EASi Aasia keskus


Kutsume kandideerima 8. oktoobrini EASi Aasia keskuse korraldatud turule laienemise projekti "How to successfully enter the Thai market?"

Tai majandus on 1980ndate algusest saadik kasvanud. Sellest tulenevalt on tegemist Kagu-Aasias suuruselt teise turuga Indoneesia järel. Majanduse tugev kasv on muutnud riigi põllumajanduslikust ühiskonnast tööstusriigiks.
Viimastel aastatel on Taist saanud turg, mis on oluline välismaiste ettevõtete kui ka investeeringute jaoks. Lisaks kasvavale siseturule on oluline Tai strateegiline asukoht, tänu millele toimib riik kogu piirkonna olulise keskusena. Tehnoloogiapõhine tootmissektor annab Tai SKP-le märkimisväärse panuse. Pealegi loovad pidevad taristuinvesteeringud, kasvav keskklassi tarbijaturg ja soodne ärikliima Eesti ettevõtetele mitmeid võimalusi.

Tai turule sisenemise projekt toimub koostöös Greenhouse organisatsiooniga, ning koosneb kolmest etapist.

Programm on suunatud tehnoloogia- ja nutistusektori ettevõtetele, kes soovivad siseneda Tai turgudele. Osalema on oodatud maksimaalselt 3 ettevõtet.

Kandideerimise soovi saab esitada saates e-kirja aadressile Johanna.Annuk@eas.ee. Päevakava

1. etapp:

 • 1-1üks ühele videokõne ülevaade iga ettevõttega, et mõista ettevõtte olemust, strateegiat ning kaardistada mida muudab toote või teenuse eriliseks.

2. etapp:

 • Äritegevuse sobitamine -  Aruanne, milles on üksikasjalikult kirjeldatud järgmist;
  -  Ülevaade riskiest
  -  Sektori ülevaade
  -  Konkurentsivõimeline maastik
  -  Potentsiaalsed kliendid või partnerid
  -  Laiendamise võimalused
  -  Parimad edulood ja juhised

3. etapp:

 • B2B kohtumised

 

 Osalemistingimused

Kandideerimine suletakse 8. oktoober, 2021.

EASi poolt tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Antud  projektis osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Üritust kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X