Mahetoidu mess BioFach 2018

Aeg
14. veebruar 2018 kuni 17. veebruar 2018
Asukoht
Nürnberg
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga mahetoidu messile BioFach 2018, mis toimub Nürnbergis.

BioFach on üks maailma juhtivamaid mahetoidu messe, kuhu tulevad kokku esindajad 130 riigist. 2017. aastal oli messil üle 51 000  külastaja ja 2785 eksponenti. BioFach mess toimub igal aastal ja sel korral juba 28ndat korda. Messi raames toimub kongress, mitmeid lisaüritusi. Enamus külastajaid pärit Itaaliast, Austriast, Hollandist, Prantsusmaalt ja Hispaaniast.

Sihtgrupp: Eesti mahetoidu ettevõtted

Messi kodulehekülg www.biofach.de.Osalemistingimused

EAS katab ühisstendi rendiga seotud kulud. Ülejäänud kulud, mis on seotud messistendi ehituse, reklaamkataloogide tootmise, materjalide transpordi ning reisi-, majutuse- ja toitlustuse kuludega, jäävad ettevõtete kanda.

Osalejate arv ühisstendil on piiratud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

 

2018.a Eesti ühisstendil osalevad:  AS Salvest, AS Rõngu Mahl, OÜ Chaga, AS Saaremaa Piimatööstus, Magusameistrid OÜ, Loodusvägi OÜ , Prana Organics OÜ, Estvita Pro OÜ .

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

X