Laevaehituse ja meretehnoloogia messi SMM 2016 külastus

Eksport


Aeg
6. september 2016 kuni 8. september 2016
Asukoht
Hamburg
Keel
In English
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS korraldab messikülastuse juhtivale rahvusvahelisele laevaehituse ja meretehnoloogia messile SMM 2016.

SMM-il saab ka väga hea ülevaate valdkonna trendidest. Messi korraldatakse üle kahe aasta ning 2014. aastal oli messil rohkem kui 2100 eksponenti ja 50 000 külastajat 108 erinevast riigist.

Täpsem info messi ning eksponentide tootekategooriate kohta on leitav www.smm-hamburg.com.

SMM mess toimub 6.-9. septembrini Hamburg Messe and Congress messikeskuses, messikülastus on planeeritud 6.-8. septembrini. Messikülastuse täpsed kuupäevad võivad veel muutuda.

Messikülastus on 3-päevane, millest 2 täispäeva on ettevõtetel võimalus individuaalselt messiga tutvuda.

Messikülastuse raames organiseerib EAS osalejatele lennupiletid, majutuse ja messipääsmed. Ülejäänud kulud (sh. kindlustus, toitlustus ja kohapealne transport) on ettevõtete enda kanda.Osalemistingimused

 

Messikülastusele kandideerimine on lõppenud.

Messikülastusel osalevad ettevõtted: Baltic Marine Contractors OÜ, E-Profiil AS, Lingalaid OÜ, MEC Insenerilahendused OÜ, HT Laevateenindus OÜ, Saajos AS, Skeleton Technologies OÜ, Viking Life-Saving Equipment Estonia AS, Estanc AS.

 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X