Kaitsetööstusmess World Defense Show 2022

Eksport


Aeg
6. märts 2022 kuni 9. märts 2022
Asukoht
Ar-Riyāḑ
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht, tiina.tuisk@eas.ee, tel: +372 627 9443


EAS ja Eesti Kaitsetööstuse Liit viivad ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele kaitsetööstuse messile World  Defense Show 2022, mis toimub 06.-09. märtsini 2022 Saudi Araabias Ar-Riyāḑis.

World Defense Show on täielikult integreeritud ja tulevikku suunatud kaitsetööstusüritus, mille eesmärk on näidata maailma uusimat tehnoloogilist arengut ning kaitsevõime koostalitlusvõimet kõikides valdkondades.

World Defense Show toimub esimest korda.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid).

Eesti ühisstendil osalevad: Milrem AS, DefSecIntel Solutions OÜ, Terramil OÜ, SOLEEST OÜ, Threod Systems OÜ.

Messi kodulehekülg: www.worlddefenseshow.com/

 

 Osalemistingimused

Osalemistingimused

Ühisstendi korraldamisega tegeleb Eesti Kaitsetööstuse Liit. Stendipinna rendikulud kannab EAS. Stendi kujunduse, ehituse ja muud kulud tasuvad osalevad ettevõtted ühiselt.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Ettevõtluse keskus
Rahvusvaheline müük
E-post: tiina.tuisk@eas.ee
Tel: +372 627 9443

www.eas.ee/messid

 

X