Kaitsetööstusmess IDEX 2021

Eksport


Aeg
21. veebruar 2021 kuni 25. veebruar 2021
Asukoht
Abu Dhabi
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht, tiina.tuisk@eas.ee, tel: +372 627 9443


EAS viib ettevõtted  Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele kaitsetööstuse messile IDEX 2021, mis toimub 21.-25. veebruarini 2021 Abu Dhabis.

IDEX  on üks suuremaid ja tähtsamaid kaitse- ja relvatööstuse valdkonna messe maailmas. 2019. aastal osales messil 1235 eksponenti, üle 100 000 külastaja ning 175 ametlikku delegatsiooni.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus).

Messi kodulehekülg on www.idexuae.ae

 

 Osalemistingimused

Osalemistingimused

Sel korral IDEX 2021 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. 

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

IDEX 2021 Eesti riiklikul ühisstendil osalevad: Nordic Armoury OÜ, Threod Systems OÜ, Toci OÜ, Milrem AS, SOLEEST OÜ, Defendec OÜ ja DefSecIntel Solutions OÜ. Partnerina osaleb ühisstendil Eesti Kaitsetööstuse Liit.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X