Kaitsetööstusmess IDEX 2017

Eksport


Aeg
19. veebruar 2017 kuni 23. veebruar 2017
Asukoht
Abu Dhabi
Keel
In English
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS kutsub osalema Eesti ühisstendil rahvusvahelisel kaitsetööstuse messil IDEX 2017, mis toimub Araabia Ühendemiraatides Abu Dhabis.

IDEX  on üks suuremaid ja tähtsamaid kaitse- ja relvatööstuse valdkonna messe maailmas. Mess on suunatud valitsuste, sõjavägede ja kaitsetööstuse esindajatele üle kogu maailma.

Messi kodulehekülg on www.idexuae.ae.

Sihtgrupp: kaitsetööstuse valdkonnas tooteid või teenuseid pakkuvad ettevõtted (nt küberkaitse, transpordivahendid, elektroonikaseadmed, toiduained, sõdurite riietus ja jalatsid jne).

Lisainfo: Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Defendec OÜ, ELI OÜ, Toci OÜ , Milectria Est OÜ, Milrem AS, Soleest OÜ, Galvi Linda AS, Terramil OÜ. Partnerina osaleb ühisstendil Eesti Kaitsetööstuse Liit.

 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X