Kaitsetööstusmess Eurosatory 2020 MESS JÄÄB ÄRA!

Eksport


Aeg
8. juuni 2020 kuni 12. juuni 2020
Asukoht
Prantsusmaa, Pariis
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


Eurosatory 2020 mess jääb ära. Rohkem infot:

eurosatory.com

EAS viib ettevõtted kaitsetööstuse messile Eurosatory 2020, mis toimub 08.-12. juunil 2020 Pariisis.

Tegemist on ühe suurima kaitsetööstuse messiga Euroopas, millel osales 2018. aastal 1802 eksponenti ja 57 056 külastajat.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus).Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulu.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eurosatory 2020 Eesti ühisstendil osalevad Toci OÜ, NORD ARMS OÜ, Milectria Est OÜ, Marduk Technologies OÜ, Galvi-Linda AS,  Bristol Trust OÜ, DefSecIntel Solutions OÜ, ETHR OÜ, Biofire OÜ, SOLEEST OÜ, TerraMil OÜ, ELI OÜ ja koostööpartnerina Eesti Kaitsetööstuse Liit.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

 

 

X