Kaitsetööstusmess DSEI 2021

Eksport


Aeg
14. september 2021 kuni 17. september 2021
Asukoht
London
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht, tiina.tuisk@eas.ee, +372 627 9443


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga kaitsetööstuse messile DSEI 2021. Mess toimub 14.-17. september 2021 Londonis.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus). 2019. aastal oli messil rohkem kui 1700 eksponenti ja üle 36 000  külastaja.

Messi kodulehekülg on www.dsei.co.uk.  

DSEl 2021 Eesti ühisstendil osalevad: Bristol Trust OÜ,  TerraMil OÜ, Sensus Septima OÜ, SAMELIN AS, Nordic Armoury OÜ, Marduk Technologies OÜ, ETHR OÜ, Threod Systems OÜ, ja Eesti Kaitsetööstuse Liit.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st (https://www.eas.ee/riigiabi/). Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki! (https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi).

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainformatsioon:

Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9443
E-post: tiina.tuisk@eas.ee
www.eas.ee/messid

 

X