Kaitsetööstusmess DSEI 2019

Eksport


Aeg
10. september 2019 kuni 13. september 2019
Asukoht
London
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Eesti ühisstendi projektijuht


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga kaitsetööstuse messile DSEI 2019. Mess toimub 10.-13. september 2019 Londonis.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid, kes pakuvad kaitsetööstuse valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid (nt. küberkaitse, elektroonikaseadmed, mehitamata lennukid ja maismaasõidukid, treeningvahendid, sõdurite varustus). 2017. aastal oli messil rohkem kui 1600 eksponenti ja üle 35 000  külastaja.

Messi kodulehekülg on www.dsei.co.uk.  

Lisainfo: Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st (https://www.eas.ee/riigiabi/)

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki! (https://www.rahandusministeerium.ee/et/riigiabi)

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

DSEl 2019 Eesti ühisstendil osalevad: Tactical Solution OÜ, ELI OÜ, Defendec OÜ, Bristol Trust OÜ, Toci OÜ, Milectria Est OÜ, Milrem AS,  TerraMil OÜ, SOLEEST OÜ, Cybernetica AS, ja Eesti Kaitsetööstuse Liit.

Lisainfo:
Tiina Tuisk
Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9443
e-post: tiina.tuisk@eas.ee
www.eas.ee/messid

 

X