Plasti- ja kummitööstuse messi K 2016 külastus

Eksport


Aeg
19. oktoober 2016 kuni 21. oktoober 2016
Asukoht
Düsseldorf
Keel
In English
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS korraldab messikülastuse maailma kõige olulisemale plasti- ja kummitööstuse messile K 2016. Messi korraldatakse üle kolme aasta ning 2013. aastal oli messil 3220 eksponenti ja 218 000 külastajat 108 erinevast riigist.
Täpsem info messi  kohta on leitav www.k-online.com.
K 2016 mess toimub 19.-26. oktoobrini Düsseldorfi messikeskuses, messikülastus on planeeritud 19.-21. oktoobrini. Messikülastuse täpsed kuupäevad võivad veel muutuda.
Messikülastus on 3-päevane, millest 2 täispäeva on ettevõtetel võimalus individuaalselt messiga tutvuda.
Messikülastuse raames organiseerib EAS osalejatele lennupiletid, majutuse ja messipääsmed. Ülejäänud kulud (sh. kindlustus, toitlustus ja kohalik transport), on ettevõtete endi kanda.

Messikülastust rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Messikülastusele kandideerimine on lõppenud.

Messikülastusel osalevad ettevõtted: Eesti Plastitööstuse Liit, A&G AS, Tööstusplast OÜ, Viro Tools AS, Erismet OÜ, Promens AS, Skeleton Technologies OÜ, Greiner Packaging AS, Krimelte OÜ, Advanced Sports Insatallations Europe AS.

 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X