Jaapani kontaktreis

Eksport


Aeg
15. oktoober 2016 kuni 21. oktoober 2016
Asukoht
Jaapan
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, tiina.truuvaart@eas.ee http://www.eas.ee/eksport-jaapanisse/


Kontaktreisi piirkond on Tokyo ja selle lähiümbrus, kus on suurim kontsentratsioon ettevõtete peakontoreid ja esindusi.

Jaapan on suuruselt neljas majandus maailmas ja koostöös Euroopa Liiduga (EL) toodetakse ligi kolmandik maailmamajanduse koguproduktist. Jaapanlased hindavad kõrgelt usaldust ja traditsioone ning toote puhul kõrget kvaliteeti ja keskkonnasõbralikkust.

EASi koostööpartner Jaapani kontaktreisi läbiviimisel on Civitta Eesti AS.

 



Osalemistingimused

Kandideerima ootame eelkõige ettevõtteid järgmistest valdkondadest:

  • toiduainetetööstus;
  • infotehnoloogia;
  • puidutööstus.

Kuid kandideerida võivad ettevõtted ka teistest sektoritest, eriti juhul, kui ettevõtja omab juba ülevaadet potentsiaalsest nõudlusest pakutavate teenuste või toodete järele Jaapani turul.

Jaapani kontaktreisil osalustasu ei ole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest Jaapanis. Lennupiletid ja majutuse broneerib kogu kontaktreisi grupile Civitta Eesti AS.

Kandideerimine Jaapani kontaktreisile on lõppenud.

 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

EASi poolt kontaktreiside korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X