Jaapani kontaktreis

Eksport


Aeg
6. aprill 2019 kuni 13. aprill 2019
Asukoht
Jaapan, Tokyo
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, Ettevõtluse Keskus, EAS, 6279 541 http://www.eas.ee/kontaktreisid


Eesti ja Jaapani vahelised majandussuhted on head ja arenevad stabiilselt. Jaapan on suuruselt neljas majandus maailmas ja koostöös Euroopa Liiduga (EL) toodetakse ligi kolmandik maailmamajanduse koguproduktist. Ka Eestis on üha enam ettevõtjaid hakanud huvi tundma Jaapani turu vastu ning aktiivselt otsitakse  võimalusi sinna eksportida.  Jaapanlased hindavad kõrgelt usaldust ja traditsioone ning toote puhul kõrget kvaliteeti ja keskkonnasõbralikkust.

Kontaktreisi piirkond on Tokyo ja selle lähiümbrus, kus on suurim kontsentratsioon ettevõtete peakontoreid  ja esindusi. Teenus on mõeldud esmaseks tutvumiseks uue eksportturuga. Osaleja saab hea ülevaate sellest, kuidas Jaapanis äri tehakse ning ettevõttele korraldatakse ka individuaalsed ärikohtumised sihtriigis (5). Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Jaapanis ning tal on ka isiklikud ärikontaktid, mida ta saab edasi arendada.

EASi koostööpartner Jaapani kontaktreisi läbiviimisel on Civitta Eesti AS koostöös Raul Allikiviga.

 

Kasulik info Jaapani turule sisenemise kohta.

Tutvu ka Aasia infokeskuse poolt pakutavate teenustega.Päevakava

6.04 Lend Tallinnast

7.04 Saabumine Tokyosse

8.04 Jaapani äriseminar Tokyos, külastame koos Eesti Suursaatkonda, võimalusel toimuvad ka esimesed ärikohtumised.

9-11.04 Individuaalsed ärikohtumised. Kohtume ühistel õhtusöökidel, kuhu kaasame ka kohalikke äriinimesi ja Jaapanis elavaid eestlasi.

12.04  Lend Tokyost Tallinnasse.

13.04 Saabumine Tallinna.

*Korraldatud on lennujaama transfeerid, toitlustamine, transport ja tõlgid kohtumistele sihtriigis.Osalemistingimused

Jaapani kontaktreisil saab osaleda 5 ettevõtet.

Kontaktreisile ootame eelkõige kandideerima ettevõtteid IT valdkonnast, puidu- ja toiduainetetööstusest, kuna just need on valdkonnad, mille poolest Skandinaavia ja Eesti on Jaapanis tuntud ning just nendes valdkondades on äritegevuse käivitumine kõige reaalsem. Kuid  kandideerima ootame ettevõtteid ka teistest valdkondadest.

Jaapani kontaktreisil osalustasu pole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest sihtriigis. Sobivad lennud ja majutuse korraldab Civitta Eesti, arve esitatakse osalejale.

Kandideerimine Jaapani kontaktreisile on lõppenud!
Kandideerimise tulemused anname avalduse saatnud ettevõtetele teada hiljemalt 8.veebruaril 2019.

 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kontaktreisil osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Jaapani kontaktreisi VTA ettevõtte kohta on 10 584 eurot.

Ettevõttele  jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos kontaktreisi raames antava toetusega vähese tähtsusega abi. ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot)
Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!


Seotud teenused
X