Infopäev toidusektori ettevõtetele: ekspordiprogramm “Süsteemne eksport AÜE-s”

Eksport


Aeg
3. detsember 2020 kell 11:00 kuni kell 12:15
Asukoht
Webinarjam
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, tiina.truuvaart@eas.ee


EAS kutsub Eesti  toidusektori ettevõtteid osalema virtuaalsel infopäeval, mis tutvustab  jaanuari 2021 lõpus alustavat ekspordiprogrammi "Süsteemne eksport Araabia Ühendemiraatides".

“Süsteemne eksport AÜE-s” on ettevalmistav programm AÜE turule sisenemiseks toidu-ja joogisektori ettevõtetele. Nelja kuu jooksul kohtutakse viis korda grupis ja kuus korda individuaalse konsultatsiooni vormis. Eeltöö tehtud, minnakse AÜE-sse kohapeale, et saada selgem arusaam sealsest ärikeskkonnast ja klientidest. Tugevat programmi veab Dubai konsultatsioonibüroo Nifor, kelle igapäevatööks on aidata rahvusvahelistel toiduettevõtetel AÜE turule siseneda.

Infopäeval räägime täpsemalt miks tasub meie toiduettevõtetel AÜE turu poole vaadata, võimalus on kohtuda ka programmi juhtiva konsultandi, Manolis Trikgonisega (Nifor, Dubai),  kes tutvustab lähemalt AÜE programmi sisu, oma kogemust jagab eelmises programmis osalenud ettevõtte esindaja ja muidugi vastame teie küsimustele.

 Päevakava

11.00 Toiduainetööstuse võimalused ja riigi tugi Araabia Ühendemiraatides. Marge Pihlapuu, EASi rahvusvahelise müügi valdkonnajuht
11.15 Ekspordiprogrammi "Süsteemne eksport AÜE-s" tutvustus, küsimused-vastused.  Manolis Trigkonis, Nifor, AÜE programmi juhtiv konsultant 
11.50 Ettevõtte kogemus 2020 programmist: Loov Organic. Liis Kalvik, Loov Organic, B2B ekspordi müügijuht
12.10 Kokkuvõte


Osalemistingimused

Virtuaalsel infopäeval osalemine on tasuta, kuid vajalik on eelregistreerimine (ankeet allpool). Registreerimine on avatud kuni 2.detsembrini.
Kõigile infopäevale registreerunutele saadetakse veebilink virtuaalsesse keskkonda Webinarjam vahetult enne infopäeva.

Registreerimine infopäevale on lõppenud. Infopäev salvestati ja on järelvaadatav EASi Youtube'i kanalist. 

Infopäeva rahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi vahenditest.

 

X