Idapartnerluse ärifoorum Tallinnas

Eksport, Ettevõtte areng, Loomemajandus, Välisinvesteeringud


Aeg
26. oktoober 2017 kuni 28. oktoober 2017
Asukoht
Hilton Tallinn Park Hotel, Kreutzwaldi 23, Tallinn
Keel
In English
Korraldaja
Jaan Heinsoo, Välisinvesteeringute keskus, EAS, Jaan.Heinsoo@eas.ee


26.-28. oktoobril toimub Tallinnas Idapartnerluse ärifoorum, mis toob Tallinnasse üle 400 ettevõtja ja otsustaja Idapartnerluse riikidest, kes on huvitatud ärisidemetest Eesti ja teiste ELi riikidega. Teist samapalju ettevõtjaid on oodata ELi riikidest, kes juba omavad koostööd partnerriikidega. Ärifoorumi fookuses on digiühiskond ja innovatsioon.

Ärifoorumi peakorraldajad on SA Eesti Idapartnerluse Keskus, Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS), Euroopa Komisjon ja East Invest, partneriteks Eesti Kaubandus-Tööstuskoda ja Euroopa Investeerimispank.

Ärifoorumi patroon on Eesti President Kersti Kaljulaid, kes on ka foorumi avakõneleja koos Euroopa Komisjoni Euroopa naabruspoliitika ja laienemisläbirääkimiste voliniku Johannes Hahniga.

Idapartnerluse ärifoorumi eesmärk on arendada läbipaistvust, piiriüleseid majandussuhteid ning koostööd EL ja Idapartnerluse riikide vahel, pöörates tähelepanu eelkõige väikestele ja keskmistele ettevõtetele. Ärifoorumil keskendutakse valdkondadele, milles nähakse suurimat koostööperspektiivi partnerriikidega – e-lahendused; logistika ja e-kaubandus; innovaatilised lahendused tööstuses ja rahvusvahelise äritegevuse finantseerimine.

ELi idapartnerluspoliitika eesmärkide elluviimise ja kahepoolsete suhete arendamise kõrval on lisaeesmärgiks Eesti kui innovaatilise riigi tutvustamine Idapartnerluse riikide esindajatele, parimate praktikate vahetamine, koostöösuhete loomine ja arendamine Eesti ja teiste riikide ettevõtjate vahel ning välisinvesteeringu võimaluste leidmine.

Idapartnerlusriikide, Armeenia, Aserbaidžaani, Gruusia, Moldova, Ukraina ja Valgevene esindajad on Eestis kolm päeva, mille jooksul kuulatakse ettekandeid ning käiakse ekskursioonidel Eesti ettevõtetes.Päevakava

Ärifoorumi programm: https://eap-businessforum.eu/Osalemistingimused

Konverentsil osalemine ja ärikohtumised on osalejatele tasuta. Vajalik eelnev registreerumine, kutse saamiseks võtta ühendust conference@eceap.eu.
Praegu on käimas partnerettevõtete valimine, kuhu külalised tutvumisringkäigule viiakse ja huvilistel palutakse kontakti võtta all toodud aadressil.

Lisainfo:
Projekti sisujuht: Herol Marjak, herol.marjak@eceap.eu, tel. 515 4084
Konverentsi korraldus: Silja Mägi, conference@eceap.eu
Idapartnerluse keskusest: www.eceap.eu

X