Veebiseminar: Hommik Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusega TSENTER!

Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
9. september 2020 kell 11:00 kuni kell 12:00
Asukoht
Webinar
Keel
Eesti keeles
Korraldaja
EAS


„Hommik Võrumaa Kutsehariduskeskuse puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskusega TSENTER! on neljas üritus sarjast „Hommikud kompetentsikeskusega!“ Sarja veebiseminarid toimuvad alates 19.08 kuni 16.09 viiel järjestikusel kolmapäeva hommikul. Igal seminaril pakume lühikese tutvustuse ühe kompetentsikeskuse väärtuspakkumisest ja tutvustame võimalusi, kuidas EAS saab ettevõtte koostööd nendega rahaliselt toetada. Veebiseminarid on järelvaadatavad EASi Youtube kanalist.

9. septembril räägime, kuidas koostöös TSENTERiga teha innovatsiooni puidutöötlemises ja mööblitootmises. Võrumaa Kutsehariduskeskuse Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskuse TSENTER tegevus on suunatud puidu vääristusastme suurendamisele ning oskusteabe pakkumisele, et luua tingimused ettevõtete innovatsiooniks ja rahvusvahelise konkurentsivõime tõstmiseks.

Kompetentsikeskus on avalikku sektorit, puidutöötlemise ja mööblitootmise ettevõtteid, haridus- ning teadus- ja arendusasutusi, teiste sektorite ettevõtteid ühendav võrgustik, mis omab parimaid teadmisi ja oskusi materjalides, tehnoloogiates, tootmise juhtimise ja tootearenduse valdkonnas.

Eesmärk on Eesti puidutöötlemise ja mööblitootmise valdkonnas tegutsevate ettevõtete konkurentsivõime tõstmine, st suurema lisandväärtuse saavutamine, toetades tootearendust, uute tehnoloogiate rakendamist, oma toodete ja brändide loomist ning selle tulemusel Eesti puidusektori liikumist tulusamatesse väärtusahela osadesse.

Korraldajad:

Relika Alliksaar Williams, relika.williams@eas.ee 
Tiiu Treier, tiiu.treier@eas.ee

Esineja:

Mart Nilson, kompetentsikeskusest TSENTERPäevakava

11.00-11.45 Kasulik koostöö kompetentsikeskusega TSENTER (Mart Nilson)

11.45-12.00 EASi meetmed kompetentsikeskusega koostöö toetamiseks (EAS)

Miks teha koostööd Puidutöötlemise ja mööblitootmise kompetentsikeskustega TSENTER?

Kui teil on idee uue toote/teenuse arendamiseks või olemasoleva täiendamiseks ja soovite seda arendada maailmas konkurentsivõimeliseks kasutades kõige värskemat teaduvõimekust, siis kompetentsikeskused pakuvad teile toeks nii kõige uuemat teadmist kui ka tehnoloogilist võimekust.

Kompetentsikeskused pakuvad ettevõtetele toodete/teenuste arendamisel tuge esmase kontseptsiooni väljatöötamisest kuni toote/teenuse testimise ja valideerimiseni.

Veebiseminari kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.Osalemistingimused

Palume veebiseminarile ette registreeruda. 

Register to event

X