Hollandi kontaktreis

Eksport


Aeg
5. juuni 2017 kuni 7. juuni 2017
Asukoht
Haag, Holland
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, 627 9541, tiina.truuvaart@eas.ee http://www.eas.ee/kontaktreisid


Kontaktreisi sihtkoht on Haag, kust saab vajadusel kohtumisteks mugavalt reisida ka teistesse lähedalasuvatesse piirkondadesse.

Tänu avatud majandusele ja konkurentsivõimelisele fiskaalpoliitikale on Holland muutunud üheks tuntumaks ja populaarsemaks rahvusvaheliseks ärikeskuseks Euroopa südames. Paljud suurettevõtted nagu Nike, Philips, Airbus, Unilever, Heineken, KPMG, Shell teiste seas on valinud oma peakontori asukohaks Hollandi. Kuigi majanduskriis on riiki oluliselt mõjutanud, on Holland suutnud tänu suurenenud sisetarbimisele ja ekspordiriikide elavnemisele edukalt taastuda.

Holland on maailmas impordi koguväärtuse poolest 8ndal kohal. Riigi tähtsaimad impordipartnerid on Saksamaa, Hiina ja Belgia. Kindlasti ei ole lihtne konkureerida tuntud ja ülikvaliteetsete Saksamaa brändide, Hiina odavate hindade ja Belgia soodsa asukohaga, kuid see ei ole tingimata oluline, kui ettevõte on leidnud hea niši ja ennast sobivalt positsioneerinud.

EASi koostööpartner Hollandi kontaktreisi läbiviimisel 2017. aastal on Gateway & Partners.Osalemistingimused

Kandideerima ootame eelkõige ettevõtteid järgmistest valdkondadest:

  • trükitööstus;
  • toiduainetetööstus (eriti bio ja organic tooted);
  • mööblitööstus;
  • ehitusmaterjalid;
  • kosmeetika.

Kandideerida võivad ettevõtted ka teistest sektoritest, eriti juhul, kui ettevõtja omab juba ülevaadet potentsiaalsest nõudlusest pakutavate teenuste või toodete järele Hollandi turul.

Kontaktreisile kandideerimiseks palume ettevõtjal täita registreerimisavaduse ja juhul kui ettevõte kuulub kontserni, siis ka kontserniskeemi. Täidetud dokumendid edastage palun meiliaadressile tiina.truuvaart@eas.ee.

Hollandi kontaktreisil saab osaleda kuni 10 ettevõtjat.

Kontaktreisi osalustasu ühe ettevõtte kohta on 1 000 eurot.

Osalustasu kohta esitab arve Gateway & Partners peale ettevõtte kontaktreisi nimekirja kinnitamist EASi poolt.

Osalejale on kontaktreisi raames korraldatud:

  • Lennupiletid ja majutus (koos hommikusöögiga)
  • Transport sihtriigis (sh. lennujaama transfeerid, transport äriseminarile ja kontaktkohtumistele).
  • üks lõunasöök peale äriseminari
  • 4 tunnine äriseminar sihtriigi ekspertidega
  • 5 individuaalset ärikohtumist sihtriigis

 

Kandideerimine Hollandi kontaktreisile on lõppenud.

 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

EASi poolt kontaktreiside korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

 


Seotud teenused
X