Hollandi kontaktreis

Eksport


Aeg
4. juuni 2019 kuni 6. juuni 2019
Asukoht
Amsterdam, Holland
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Tuisk, Ettevõtluse Keskus, EAS, tel: +372 627 9443 http://www.eas.ee/kontaktreisid


Eesti ja Hollandi kaubavahetus on arenenud stabiilselt tõusvas joones ning Holland on Eesti väliskaubanduspartnerite esikümnes. OECD prognoosi kohaselt jääb Hollandi majanduskasv  2019. aastal tugevaks ja laiapõhjaliseks. Holland on kõrgelt arenenud majandusega jõukas riik (maailmas jõukuselt 5.kohal), suurepärase infrastruktuuri ja maailmatasemel logistika keskustega. Hoolimata asjaolust, et pindalalt on Holland väiksem kui Eesti, elab seal 17 mln elanikku. Hollandlased on teadaolevalt jõulised, kangekaelsed ja karmid läbirääkijad, samas kui ausust ja usaldusväärsust peetakse Hollandi ärikultuuris eluliselt tähtsaks. 

Kontaktreisi piirkond on Amsterdam ja selle lähiümbrus. Kontaktreis on uue ekspordituruga tutvumise teenus, mille  raames saab ettevõte eelnõustamist ning talle korraldatakse viis (5) individuaalset ärikohtumist sihtriigis. Ärikohtumised toimuvad ettevõtetes ning seetõttu peab osaleja olema valmis vajadusel sõitma kohtumiseks ka teistesse piirkondadesse. Lõpptulemusena peaks ettevõtja paremini aru saama oma ärivõimalustest Hollandis ning tal on isiklikud ärikontaktid, mida toimivaks koostööks või partnerluseks edasi arendada. 

Kontaktreiside kestus on 3 päeva. Hetkel on teada kontaktreisi toimumise nädal, täpsed kuupäevad selguvad lähiajal.

EASi koostööpartner Hollandi kontaktreisi läbiviimisel on Gateway &Partners Ltd.

 Päevakava

4.06.
Lend Tallinn-Amsterdam

10.30-13.30 Ühine programm grupile. 3D Print Canal House premises külastus (www.aectual.com)

14.00-15.00 Ühine lõuna

15-18 B2B kohtumised Hollandi ettevõtetes individuaalse ajakava alusel

5.06
B2B kohtumised Hollandi ettevõtetes individuaalse ajakava alusel

6.06
B2B kohtumised Hollandi ettevõtetes individuaalse ajakava alusel
Lend Amsterdam - Tallinn

 Osalemistingimused

Hollandi kontaktreisil saab osaleda kuni 8 Eesti ettevõtet erinevatest sektoritest.

Hollandi kontaktreisi osalustasu on 700 eurot (+km) ning osaleja tasub ka ise oma lennupileti eest. Arve osalustasu eest esitab Gateway & Partners. 

Kontaktreisi raames on osalejale kaetud kontaktiotsingu teenus, lennujaama transfeerid sihtriigis, majutus sihtriigis ( sisaldab hommikusööki), transport sihtriigis kohtumistele ning muudele programmis ettenähtud tegevustele,  grupiga ühised lõuna või õhtusöögid. Kui osaleja liigub sihtriigis kohtumiste läbiviimiseks individuaalse kava alusel, siis sel ajal tasub ta oma toitlustuskulud ise.

Hollandi kontaktreisile kandideerimine on lõppenud.

 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kontaktreisil osalemine on ettevõtte jaoks vähese tähtsusega abi (VTA). Hollandi kontaktreisi VTA ettevõtte kohta on 2 275 eurot.

Ettevõttele  jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos kontaktreisi raames antava toetusega vähese tähtsusega abi. ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot)
Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!


Seotud teenused
X