Hiina sihtturu IKT-teemaline seminar

Eksport, Ettevõtte areng


Aeg
7. september 2017 kell 09:00 kuni kell 12:30
Asukoht
Sokos Viru Hotel Tallinn
Keel
In English
Korraldaja
Kai Kreos, Aasia Infokeskus, kai.kreos@eas.ee


EAS koostöös EU SME Centre`i ja EU China IPR Helpdesk`iga kutsub Eesti ettevõtteid osalema 7. septembril toimuval Hiina sihtturu info- ja kommunikatsioonitehnoloogia (IKT) teemalisel seminaril. Seminar on suunatud Hiina IKT-sektorist ja turule sisenemisest huvitatud ettevõtetele.

Hiina IKT-turg on viimastel aastatel on olnud jätkuvas kasvus tänu Hiina valitsuse innovatsioone toetavale poliitikale. Samas on turg kõrgelt reguleeritud ning turule sisenemisel on vaja arvestada paljude keeruliste reeglite ja tõketega. Seminari fookuses on Hiina IKT-turu maastiku ja sellega kaasnevate võimaluste tutvustamine Eesti ettevõtetele. Lisaks on programmis ka intellektuaalomandi kaitsega seotud teemad.

Seminar on rahastatud Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondist ja selle viivad läbi oma valdkonna eksperdid EU SME Centre’st, EU China IPR Helpdesk’ist ja Soomest.

Lisaks pakub EAS ettevõtjatele võimalust individuaalseteks konsultatsioonideks seminari läbiviivate ekspertidega.

Osalemistingimused

 

Seminarist huvitunutel palume eelnevalt registreeruda e-meili teel aadressil kai.kreos@eas.ee. Registreerumisel palume ka teada anda, kas soovite osaleda vaid seminaril või soovite lisaks individuaalset nõustamist. Registreerumise tähtaeg on 31.08.2017.

Seminaril osalemine ja individuaalne nõustamine on ettevõtetele tasuta.

 

X