Hiina kontaktreis

Eksport


Aeg
6. juuni 2017 kuni 11. juuni 2017
Asukoht
Hiina
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, 627 9541, tiina.truuvaart@eas.ee http://www.eas.ee/kontaktreisid


Kontaktreisi sihtkoht on Shanghai, mis on Hiina üks olulisemaid ja elavamaid äripiirkondi. Tegemist on globaalse finants- ja transpordikeskusega, kus asub üks maailma suurimatest sadamatest. Seetõttu on Shangai oluliseks väravaks Hiina suunduvatele kaupadele ja väga heaks sihtkohaks, kust alustada oma ettevõttele partnerite otsimist, kellega koos Hiina turule siseneda.

Hiina majanduskasvu ümberstruktureerimise fookuses on siseriikliku tarbimise suurendamine. Trendid nagu linnastumine, sissetulekute suurenemine, laiema keskklassi tekkimine ning keskkonna- ja tervisealase teadlikkuse tõus mõjutavad tugevalt hiinlaste tarbimisvõimalusi ja –harjumusi ning tekitavad vajaduse uute toodete ja teenuste järele. Kuna Hiinas on suureks probleemiks keskkonna saastatus, siis annab see Eestile võimaluse oma puhast keskkonda ja siinseid tooteid (nt. toiduained, joogid, toidulisandid, ravimid, ilutooted, lastekaubad) Hiinas turustada.

EASi koostööpartner Hiina kontaktreisi läbiviimisel on Eesti Kaubandus-Tööstuskoda.Osalemistingimused

Hiina kontaktreisil osalustasu ei ole, kuid ettevõtja tasub ise oma lennupiletite ja majutuse eest Hiinas. Lennupiletid ja majutuse broneerib kogu kontaktreisi grupile Eesti Kaubandus-Tööstuskoda. EASi kontaktreise rahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kohtumistel on abiks hiina keele tõlgid.

Hiina kontaktreisil saab osaleda 5 ettevõtjat.

Kandideerimine Hiina kontaktreisile on lõppenud.

Kasulik info Hiina turule sisenemise kohta.

EASi poolt kontaktreiside korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.


Seotud teenused
X