Maailma juhtiv tööstusmess HANNOVER MESSE 2020 -JÄÄB ÄRA!

Eksport


Aeg
20. aprill 2020 kuni 24. aprill 2020
Asukoht
Hannover Fairground, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Evely Ventsli, Ettevõtluse Keskus, EAS, tel. +372 5660 9337


NB! Seoses koroonaviiruse levikuga jääb Hannover Messe 2020 sellel aastal ära. Järgmine mess toimub 12.-16.04.2021 Hannoveris. 

__________________________

Eesti kui kõrgtehnoloogilise tööstusriigi kuvandi kinnistamiseks korraldab EAS maailma juhtival tööstusmessil HANNOVER MESSE 2020 Eesti riikliku stendi.

HANNOVER MESSE on ühtlasi ka Saksamaa juhtiv tehnoloogiamess. Esindatud on kõige uuemad tipptehnoloogia lahendused.  Messil on 26 halli ning 460 000 m² alal on väljas ligi 6500  ettevõtet ja teadusasutust. Viie päeva jooksul külastab messi üle 215 000 inimese ning hoolimata tänapäevasest võrgustunud maailmast on mess endiselt turul osalejate jaoks keskseks kohtumise kohaks, kus otsekontakt on võtmesõnaks. Sel aastal on messi partnermaaks Indoneesia.

EAS Ettevõtluse keskus on messil väljas 84 m² pinnal hallis „DIGITAL ECOSYSTEMS“ ning selle motoks on „Digital Society = Smart Industry“. Näitame IT, elektroonika- ja masinatööstuse ettevõtete vahelist koostööd, sünergiast tekkivaid uusi võimalusi ja efektiivsust. Stendil on esindatud vastavad erialaliidud ja ettevõtted.

Hannoveri mess on ideaalne koht maailma uusimate tööstuslahenduste, materjalide, toodete ja ideedega tutvumiseks. Samuti on see hea eeltöö korral võimalus uute partneritega kohtumiseks.

Messil osalevad firmad: Nortal, Proekspert, FlowIT, Evocon, Jotel, Krakul, Helmes, Energiatehnika, Eliko, ECCOM, MobiLab, Eolane.

 

tradewithestonia.com

X