Finantstehnoloogia mess Money 20/20 Europe

Eksport


Aeg
26. juuni 2017 kuni 28. juuni 2017
Asukoht
Kopenhaagen
Keel
In English
Korraldaja
Mairika Haab, Eesti ühisstendi projektijuht, mairika.haab@eas.ee, tel: +372 627 9708


EAS kutsub kandideerima Eesti ühisstendile finantstehnoloogia rahvusvahelisel suurüritusel Money 20/20 Europe 2017, mis toimub Kopenhaagenis, Taanis.

Money 20/20 Europe on maailma suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. Konverentsil osaleb üle 250 eksponendi ja üritust külastab üle 4000 valdkonna tippspetsialisti üle maailma.

Messi veebilehekülg on: www.money2020europe.com

Sihtgrupp: Eesti finantstehnoloogia ettevõtted.

Lisainfo: Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Ühisstendil osalevad: Funderbeam OÜ, Fitek AS, Inwise OÜ, Veriff OÜ, SK ID Solutions AS, Mobi Lab OÜ,  Admiral Markets AS, Forte Group OÜ.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

X