Finantstehnoloogia mess Money 20/20 Europe 2018

Eksport


Aeg
4. juuni 2018 kuni 6. juuni 2018
Asukoht
Amsterdam, Holland
Keel
In English
Korraldaja
Karin Alliksaar, Eesti ühisstendi projektijuht, karin.alliksaar@eas.ee, tel: +372 627 9350


EAS kutsub kandideerima Eesti ühisstendile finantstehnoloogia rahvusvahelisel suurüritusel Money 20/20 Europe 2018, mis toimub Amsterdamis, Hollandis.

Money 20/20 Europe on Euroopa suurim finantstehnoloogia üritus, mis keskendub maksete ja finantsteenuste innovatsioonile. Sel aastal osales konverentsil üle 5000 osaleja 80 riigist.

Messi veebilehekülg: www.money2020europe.com

Sihtgrupp: Eesti finantstehnoloogia ettevõtted.

Lisainfo: Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud. 

2018. ühisstendil osalevad: Mobi Lab OÜ, EstateGuru OÜ, Mooncascade OÜ, Icefire OÜ, Messente Communications OÜ, Veriff OÜ, DataMe OÜ, OÜ Finora Technology, Funderbeam Markets OÜ, EveryPay OÜ.

 

X