Estonia-Japan Food & Beverage products online business matching 2021

Eksport


Aeg
4. oktoober 2021 kuni 15. oktoober 2021
Asukoht
Veebirakendus Zoom
Keel
In English
Korraldaja
EASi Aasia keskus


Kutsume teid osalema veebis toimuvale Eesti-Jaapani B2B üritusele kohtuma Jaapani toidu- ja joogisektori importijate ja turustajatega, et laiendada oma müüki Jaapani turule.

Kahe nädala jooksul toimuvad klientidele kohandatud ja isikupärastatud veebikohtumised koos 100% sihitud ja just teie jaoks valitud potentsiaalsete äripartneritega. Lisaks vähemalt viiele B2B kohtumisele saavad osalejad osa ka sissejuhatavast koolitusest Jaapani turu ja selle ärikultuuri kohta.

Veebi teel toimuv ärikohtumiste programm on mõeldud ettevõtetele, kes soovivad tooteid müüa oma enda kaubamärgi all ning leida selle jaoks uusi jaemüüjaid, edasimüüjaid või partnereid toidu- ja joogivaldkonnas. Otsime ettevõtteid, kelle tooted kuuluvad toidu- ja joogitööstusse (sh alkohoolsed joogid) ning kelle ekspordivõime on FCL-i transpordiks piisavalt suur (Full Container Load).

Kandideerimine programmile lõppeb 15. juulil ja osalemine on piiratud 5 ettevõttele, seega kindlustage oma koht kandidatuuris ning täitke avaldus allpool!

Ürituse kohta saab lisainfot küsida EASi Aasia keskuse Jaapani eksperdilt Tsubasa Yoshitolt, tsubasa.yoshito@eas.ee


Osalemistingimused

Vaid viis ettevõtet saavad osa võtta Estonia-Japan online business matching programmist. Programmis osalustasu ei ole, kuid enne veebikohtumisi peab ettevõte oma vahenditega saatma mõned oma tasuta tootenäidised Jaapanisse. Iga ettevõte saab Jaapani importijatele ja edasimüüjatele esitada kolm toodet.

Pärast kandideerimisperioodi lõppu vaatab EAS koos meie Jaapanis tegutseva programmipartneri Toppan Groupiga kõik esitatud taotlused üle ja valib viis ettevõtet, lähtudes nende ekspordivõimekusest, ekspordikogemusest teistes piirkondades ning äripotentsiaalist Jaapani turul.

Toppan on Jaapani ülemaailmne trükifirma, millele kuuluvad 224 kontserni. Toppanil on lai ärivõrgustik, sealhulgas ka Jaapani toidu- ja joogisektoris, ning nad aitavad meil leida potentsiaalseid Jaapani partnereid. Programmi üksikasjad tehakse teatavaks valitud ettevõtetele.

Programmi kaasrahastatakse Euroopa Regionaalarengu Fondi (ERFi) vahenditest. Ürituse VTA summa on 850 EUR ettevõtte kohta. Ettevõttele jooksva majandusaasta ja kahe eelneva majandusaasta jooksul antud vähese tähtsusega abi ei tohi ületada koos programmi raames antava toetusega vähese tähtsusega abi ülemmäära 200 000 eurot (maanteetranspordi valdkonna ettevõtetel 100 000 eurot). Loe lähemalt VTAst ja kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki Rahandusministeeriumi lehelt!

 

Registreeru üritusele

X