Erinevate sektorite mess Canton Fair 2016

Eksport


Aeg
1. mai 2016 kuni 5. mai 2016
Asukoht
Hiina
Keel
In English


Canton Fair on tuntuim ja pikima ajalooga mess Hiinas, mida korraldatakse igal kevadel ja sügisel alates 1957. aastast. Kevadisel Canton Fair 2015 messil oli kolme etapi peale kokku 24 713 eksponenti ning ligi 185 000 külastajat üle kogu maailma. Hiina turu areng pakub järjest uusi ja enneolematuid võimalusi. Hiina majanduskasvu ümberstruktureerimise fookuses on siseriikliku tarbimise suurendamine. Trendid nagu linnastumine, sissetulekute suurenemine, laiema keskklassi tekkimine ning keskkonna- ja tervisealase teadlikkuse tõus mõjutavad tugevalt hiinlaste tarbimisvõimalusi ja –harjumusi ning tekitavad vajaduse uute toodete ja teenuste järele. Siin avanebki Eesti ettevõtetel võimalus Hiina turule sisenemiseks. Lisaks aitab tõhus Hiina-strateegia ettevõtetel hajutada vaid lähiturgudele suunatud tegevustega seotud riske.

Canton Fair 2015 messil osalesid ühisstendiga EASi toel ka 6 Eesti ettevõtet. Tegemist oli pilootprojektiga, mille tulemust hindasid osalejad väga heaks – saadi hulganisti kasulikke kontakte, millel on potentsiaali koostööks kasvada. Loe ka „Hiina suurim impordi-ekspordi mess avas ettevõtetele uksi“.

Canton Fairi messi tutvustav video

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendi on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Jaanihanso OÜ, Saku Õlletehas AS, AS Rõngu Mahl, AS Liviko, Solbritt AS ja Värska Vesi AS.

X