Elektroonikatööstuse mess electronica 2018

Eksport


Aeg
13. november 2018 kuni 16. november 2018
Asukoht
München
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS kutsub ettevõtteid kandideerima Eesti ühisstendile elektroonikatööstuse maailmamessil electronica 2018, mis toimub 13.-16. novembrini 2018 Saksamaal Münchenis.

Miks osaleda Electronical?

  • Esindatud on kogu elektroonikatööstus:  alates komponentidest kuni süsteemide, kasutusalade ja teenusteni.
  • Rahvusvaheline valdkonna kohtumispaik: elektroonikatööstuse ettevõtted ja külastajad kogu maailmast, sealhulgas peamiselt otsustajad ja ostjad.
  • Suurepärane raamprogramm: foorumid ja konverentsid oma ala ekspertidega.

Eelmisel, 2016. aasta messil osales 2913 eksponenti 50-st riigist ja üle 73 000 külastaja 84-st riigist.

Messi kodulehekülg on www.electronica.de.Osalemistingimused

Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu). Osalustasudest katab EAS messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega seotud kulud. Samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutus- ja toitlustuskulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine 2018 ühisstendile on lõppenud.

2018.a Eesti ühisstendil osalevad: Hedgehog OÜ, TDR Estonia OÜ, Proekspert AS, KASKOD-MTRONIX OÜ, Incap Electronics Estonia OÜ, Dicro Eesti OÜ, Krakul OÜ, Vesimentor OÜ, NOTE Pärnu OÜ ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X