Elektroonikatööstuse maailmamessi electronica 2016 külastus

Eksport


Aeg
8. november 2016 kuni 10. november 2016
Asukoht
Hamburg
Keel
In English
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS korraldab messikülastuse elektroonikatööstuse maailmamessile electronica 2016.

Messil on esindatud kogu elektroonikatööstus alates komponentidest kuni süsteemide, kasutusalade ja teenusteni ning innovaatilised teemad ja raamprogramm:

  • Embedded Platforms Conference;
  • Wireless Congress and Indurty 4.0;
  • Electronica Automotive Congress;
  • IT2Industry Conference;
  • CEO Roundtable

Mess annab hea ülevaate valdkonna trendidest. Messi korraldatakse üle aasta. 2014. aastal oli messil  2725 eksponenti 52-lt maalt ja ja 73189 külastajat.

Täpsem info messi messi kohta electronica.de.

electronica 2016 toimub 8.-11. novembrini Müncheni messikeskuses. Messikülastus on planeeritud  8.-10. novembrini. Messikülastuse täpsed kuupäevad võivad veel muutuda.

Messikülastus on 3-päevane, millest 2 täispäeva on ettevõtetel võimalus individuaalselt messiga tutvuda, ühist kompleksprogrammi ei korraldata. Osalejatel tuleb oma messikülastus registreerida Eesti ühisstendil hallis B4, stend nr. 344 ühisstendi projektijuhi Karin Alliksaare juures.

Messikülastuse raames organiseerib EAS osalejatele lennupiletid, majutuse ja messipääsmed. Ülejäänud kulud (sh. kindlustus, toitlustus ja kohapealne transport) on ettevõtete enda kanda.Osalemistingimused

Omaosalustasu on  300 eurot inimese kohta (käibemaksu ei lisandu).

Messikülastustele on oodatud ettevõtted, kellel on eelnev ekspordikogemus (tuua välja 2015. aasta ekspordikäive).

Osaleda saab ekspordi või tootearenduse eest vastutav juht või spetsialist. Ühest ettevõttest võib osaleda kuni 2 inimest.

Osalemiseks palume täita ja edastada e-posti aadressile karin.alliksaar@eas.ee:

Registreerimine on avatud 15. juunini 2016. Kohtade arv on piiratud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X