Elektroonikamess productronica 2019

Eksport, Ettevõtte areng, Tootearendus ja disain


Aeg
12. november 2019 kuni 15. november 2019
Asukoht
München
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS kutsub ettevõtjaid osalema ühisstendil Münchenis 12.-15. novembrini 2019 toimuval messil productronica 2019.

Productronica on maailma juhtiv elektroonika ja elektroonika tootmisseadmete mess. Eesti ühisstend asub hallis B2, mille peamiseks teemaks on Future Markets Cluster.

Ühisstendile ootame elektroonikatööstuse ettevõtteid, elektroonika tootmiseks vajaminevate seadmete valmistajaid ning elektroonika tarkvara arendajaid ja tootjaid, kes on huvitatud oma toodete ekspordist või allhankepartnerite leidmisest. Eelmisest, 2017. aasta productronica -st, võttis osa 1200 eksponenti 42-st riigist ja 44 0000 külastajat.

2017 ühisstendil osalesid Dicro Eesti OÜ, Evocon OÜ, Kaskod-Mtronix OÜ, Mereo-Group OÜ, Proekspert AS, Teamster OÜ ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit MTÜ.

Messi kodulehekülg on www.productronica.comOsalemistingimused

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine ühisstendile on  lõppenud.

2019. aasta ühisstendil osalevad Dicro Eesti OÜ, Fineltec Baltic OÜ, Jotel OÜ, Mereo-Group OÜ, NOTE Pärnu OÜ, Sincotron OÜ, Teamster OÜ, Vesimentor OÜ, Operose Labs OÜ ja Eesti Elektroonikatööstuse Liit.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

 

Registreerumine ja lisainformatsioon:

Piret Loorand
E-post: piret.loorand@eas.ee
Tel: 627 9507

www.eas.ee/messid

 

X