Euroopa Kosmoseagentuuri ideekorje infopäev

Innovatsioon


Aeg
23. september 2021 kell 09:15 kuni kell 13:00
Asukoht
Mektory
Keel
In English
Korraldaja
EASi Eesti kosmosebüroo, kosmos@eas.ee


Kutsume ettevõtteid ja teadusasutusi Euroopa Kosmoseagentuuri (ESA) Eestile suunatud tööstusinitsiatiivi ideekorjet tutvustavale infopäevale, mis toimub 23. septembril Tallinnas.

Infopäev tutvustab ESA Eestile suunatud tööstusinitsiatiivi (IIS) programmi, mille täpsemad tingimused leiate siit. Ideekorje tulemusena valitud ideedel aidatakse jõuda lepinguni ESAga.

Infopäeval tutvustab ESA uute, assotsieerunud ja koostööriikide osakonna juht Stephen P. Airey Eesti IIS programmi teemasid ning jagab näpunäiteid idee esitamise vormi täitmiseks.

Samuti on osalejatel võimalus registreeruda üks ühele konsultatsioonile ESA esindajatega. Konsultatsioonidele on oodatud eelkõige ettevõtted, kes ei ole varasemalt Euroopa Kosmoseagentuuriga lepinguid sõlminud. Konsultatsiooniaja broneerimiseks kirjutage kosmos@eas.ee.

Ideid saab esitada 1. novembrini 2021 (k.a), täites taotlusvormi. Esitatud ideed peavad vastama kaaskirjas toodud nõuetele.Päevakava

09:15 - 09:30 Registration and Coffee
09:30 - 09:40 Welcome from Estonian Space Office (Mr Madis Võõras)
09:40 - 10:45 Overview of Estonian IIS and recommendations for idea submission (Mr Stephen P. Airey) view slides
10:45 - 11:00 Q&A
11:00 -  13:00 One-to-one consultations / Coffee break

 Osalemistingimused

Registreerimine on lõppenud.

Üritus on järelvaadatav EASi Eesti Kosmosebüroo Facebooki lehel.

Osalemine on tasuta, kuid kohtade arv on piiratud. Üritusel osalemine toimub järgides kehtivaid piiranguid. See tähendab, et enne üritusel osalemist peavad osalejad tõendama oma nakkusohutust, esitades COVID-19 tõendi vaktsineerituse, läbipõdemise või varasemalt tehtud negatiivse testi tulemuse kohta. Üritus toimub suures ruumis, kus on tagatud võimalus hajutatult istumiseks ja liikumiseks.

 

Euroopa Kosmoseagentuuri ideekorje infopäev

X