Ehitustööstusmess Nordbygg 2022

Aeg
26. aprill 2022 kuni 29. aprill 2022
Asukoht
Stockholm, Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Tõnis Pechter, tonis.pechter@eas.ee, tel +372 627 9336


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga Põhja-Euroopa suurimale ehitusmessile Nordbygg 2022, mis toimub Rootsis Stockholmis.

Nordbygg on kord kahe aasta jooksul toimuv rahvusvaheline mess, kus pakutakse lahendusi hoonete, kodude ja muude ehitiste jaoks.

Messi veebilehekülg on www.nordbygg.se.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid järgnevatest valdkondadest:

  • betoonelemendid;
  • ehitusvaldkonnaga seotud tugiteenused;
  • klaas ja tarvikud,
  • tarkvara;
  • teras ja lehtmetallid;
  • puit;
  • muud ehitusmaterjalid


Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000 € (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega. Samuti rahastatakse sellest summast ühiseid turundustegevusi ning materjalide ja tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud!

X