Ehitustööstusmess Nordbygg 2018

Aeg
10. aprill 2018 kuni 13. aprill 2018
Asukoht
Stockholm, Rootsi
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib Eesti ettevõtted ühisstendiga Põhja-Euroopa suurimale ehitusmessile Nordbygg 2018, mis toimub Rootsis Stockholmis.

Nordbygg on kord kahe aasta jooksul toimuv rahvusvaheline mess, kus pakutakse lahendusi hoonete, kodude ja muude ehitiste jaoks. 2016.aastal osales messil üle 900 eksponendi 30 riigist ja 53 000 külastajat.

Messi veebilehekülg on www.nordbygg.se.

Sihtgrupp: Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtteid järgnevatest valdkondadest:

  • betoonelemendid;
  • ehitusvaldkonnaga seotud tugiteenused;
  • klaas ja tarvikud,
  • tarkvara;
  • teras ja lehtmetallid;
  • puit;
  • muud ehitusmaterjalid


Osalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2018 ühisstendil osalevad: Bauroc  AS, Malmerk Klaasium OÜ, Radius Fixings OÜ, Novarc Group AS, Haapsalu Uksetehase AS , Aru Grupp  AS, Skano Fibreboard OÜ, OÜ Plasto Aknad.Uksed, Plastrex Europe OÜ, Andres Glass Solutions OÜ, Viko House OÜ, Estpanel OÜ .

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

 

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X