Ehitusmess BAU 2019

Eksport


Aeg
14. jaanuar 2019 kuni 19. jaanuar 2019
Asukoht
München, Saksamaa
Keel
Inglise keeles
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele ehitusmessile BAU 2019, mis toimub Saksamaal Münchenis.

BAU mess on üks maailma juhtivamaid ehitusmesse, mis esitleb arhitektuuri, materjale ja süsteeme tööstus- ja äripindadele, eramuehituseks ning sisetöödele. Seda maailma juhtivat ehitusmessi külastas eelmisel korral kokku üle 250 000 külastajat ning osales 2015 eksponenti 42st riigist.

Messi kodulehekülg on www.bau-muenchen.com.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu FondOsalemistingimused

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

 

Kandideerimine ühisstendile kuni 23.maini 2018.

Osalejate arv on ühisstendil piiratud. Kandideerimiseks palun täita elektrooniline ankeet, mis asub SIIN.

Kontserni liikmete skeem on vajalik täita juhul, kui taotleja kuulub kontserni ja valitsev mõju ei ole tuvastatav äriregistri andmete põhjal. Taotleja kontsernipuu.

2017 Eesti ühisstendil osalesid : Puitpaneel OÜ, Nordic Houses  KT OÜ, Palmatin OÜ, Skano Fibreboard OÜ, AS Rake, Ritsu AS.

 

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
BAU 2019 Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

X