Ehitusmess BAU 2017

Eksport


Aeg
16. jaanuar 2017 kuni 21. jaanuar 2017
Asukoht
München, Saksamaa
Keel
In English
Korraldaja
Eesti ühisstendi projektijuht


EAS viib Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele ehitusmessile BAU 2017, mis toimub Saksamaal Münchenis.

BAU mess on üks maailma juhtivamaid ehitusmesse, mis esitleb arhitektuuri, materjale ja süsteeme tööstus- ja äripindadele, eramuehituseks ning sisetöödele. Seda maailma juhtivat ehitusmessi külastas eelmisel korral kokku üle 250 000 külastajat ning osales 2015 eksponenti 42st riigist.

Messi kodulehekülg on www.bau-muenchen.com.

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu FondOsalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Puitpaneel OÜ, Nordic Houses  KT OÜ, Palmatin OÜ, Skano Fibreboard OÜ, AS Rake, Ritsu AS.

 

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

X