„Targa Linna“ e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2017

Eksport


Aeg
14. november 2017 kuni 16. november 2017
Asukoht
Hispaania
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


Ettevõtluse Arendamise Sihtasutus (EAS) kutsub osalema Eesti ühisstendile rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2017, mis toimub 14.-16. novembril Hispaanias Barcelonas.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionäärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus jm.

EAS korraldab Smart City Expol riiklikku ühisstendi kolmandat aastat järjest ja sinna on soov kaasata mitmed selle valdkonna ettevõtted ning Eesti targa linna kogukonna esindajad.

Ühisstendil on soov tutvustada Eesti ettevõtete toodangut, sh start-up firmade oskusteavet ja lahendusi, ning ka avaliku ja kolmanda sektori esindajaid. Lisaks ühisstendil osalemisele on osavõtjatel võimalus tutvuda erinevate messi raames toimuvate üritustega (täpsemalt saab lugeda messi veebilehelt).

Messi veebilehekülg on www.smartcityexpo.com.

2016. aasta messi ja kongressi statistika

Smart City Expo 2016 ühisstendil osalesid 11 Eesti ettevõtet: Teleport Technologies OÜ, Reach-U AS, Cleveron AS, OÜ Bamboo Group, Ridango AS, Mobi Lab OÜ, Cityntel OÜ, Click & Grow OÜ, Barking OÜ, Jiffi OÜ, CoModule OÜ.

  • 591 eksponenti
  • 600 linna
  • 420 esinejat
  • 17 000 külalist


Osalemistingimused

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2017 ühisstendil osalevad: Bikeep OÜ, Mobi Lab OÜ, AS Reach-U, T solutions OÜ,  Comodule OÜ, OÜ Bamboo Group, Ubik Solutions OÜ,  OÜ Click & Grow, Shipitwise OÜ.

 

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Smart City Expo 2017 Eesti ühisstendi projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

 

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X