e- ja m-teenuste mess Smart City Expo 2016

Eksport


Aeg
15. november 2016 kuni 17. november 2016
Asukoht
Barcelona, Hispaania
Keel
In English
Korraldaja
Aleksandra Sõsun, Eesti ühisstendi projektijuht, Aleksandra.Sosun@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga rahvusvahelisele messile Smart City Expo 2016.

Smart City Expo & World Congress on valdkonna olulisim sündmus, mis toob kokku maailma edukamate linnade, ettevõtete, uurimiskeskuste, ülikoolide, operaatorite, tootjate ja riiklike või valitsusväliste organisatsioonide ja liitude juhid ning visionärid. Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning innovaatilised teemad nagu tark ühiskond, tõhus valitsus, keskkond ja taaskasutus, innovatsioon, transport, energia ja jätkusuutlikkus, ICT jm.

EAS korraldab Smart City Expol riiklikku ühisstendi teist aastat järjest ja sinna on soov kaasata mitmed selle valdkonna ettevõtted ning Eesti targa linna kogukonna esindajad.

Ühisstendil on soov tutvustada Eesti ettevõtete toodangut, sh ka start-up firmade know-how’d ja lahendusi, ning ka avaliku ja kolmanda sektori esindajaid. Lisaks ühisstendil osalemisele on osalejatel võimalus lüüa kaasa mitmetes üritustes, mis antud messi raames toimuvad (täpsemalt saab lugeda messi veebileheküljel).

2015 aasta messi ja kongressi statistika:

  • 465 eksponenti;
  • 500 linna;
  • 400 esinejat;
  • 14 000 külalist.

Messi veebilehekülg on http://www.smartcityexpo.com/en/.

Sihtgrupp: nii era kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad

Lisainfo: Messil osalemist kaasrahastatakse Euroopa Liidu Regionaalarengu Fondi vahenditest.Osalemistingimused

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil on esindatud erinevad sektorid – energeetika, transport, linnaplaneerimine, IKT lahendused ning paljud innovaatilised teemad: Smart Society, Efficient Government, Environment and Recycling, Innovation, Mobility and Transport, Energy and sustainability, ICT ja R&D.

Eesti ühisstendil osalevad ettevõtted: Teleport Technologies OÜ, Reach-U AS, Cleveron AS, OÜ Bamboo Group, Ridango AS, Mobi Lab OÜ, Cityntel OÜ, Click & Grow OÜ, Barking OÜ, Jiffi OÜ, CoModule OÜ.

 

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

X