China International Import Expo 2019

Eksport


Aeg
5. november 2019 kuni 10. november 2019
Asukoht
Hiina
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga Shanghais toimuvale China International Import Expole. Hiina rahvusvahelise Import Expo  näol on tegu Hiina presidendi Xi Jinpingi algatusega toetamaks kaubanduse liberaliseerimist, globaliseerimist ning avamaks Hiina turg kogu maailmale. Messile ja ärifoorumile oodatakse osalema enam kui 100 riigi esindajaid ning seda nii ettevõtete kui ministrite tasemel.

Eesti ühisstend  asub kahes hallis „Food & Agricultural Products“  ja Lifestyles“ .

Täpsem messi info https://www.ciie.org/zbh/en/Osalemistingimused

Osalustasu ettevõtte kohta on 2000 eurot (käibemaksu ei lisandu).

Osalustasudest katab EAS kulud, mis on seotud messil osalemise, stendipinna rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti eksponentide ühiste reklaammaterjalide tootmisega ning tootenäidiste transpordiga. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

China International Import Expo 2019 Eesti ühisstendil osalevad: EBM GRUPP AS, Haage Joogid OÜ, Saku Õlletehase AS, Tanker Brewery OÜ, Ecotar OÜ, MAYERI INDUSTRIES AS ja Top Connect OÜ.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainfo:
Kätrin Aas
CIIE 2019 Eesti ühisstendi projektijuht
Tel: +372 627 9759
e-post: katrin.aas@eas.ee
www.eas.ee/messid

 

X