Biotehnoloogia mess BIO International Convention 2020

Eksport


Aeg
8. juuni 2020 kuni 11. juuni 2020
Asukoht
San Diego, USA
Keel
In English
Korraldaja
Piret Loorand, e-post: piret.loorand@eas.ee, tel: 627 9507


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2020. Mess toimub 8-11. juunil 2020 USA-s San Diegos.

BIO International Convention on 27.ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2019. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 17 000  külastaja 67 erinevast riigist.

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/

Messi aktuaalne seisukoht koroonaviiruse pandeemia osas on leitav SIIT.Osalemistingimused

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st
Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2020 ühisstendil osalevad: Quretec OÜ, Bioatlas OÜ, Icosagen Cell Factory OÜ, Eesti Maaülikool, Tallinna Tehnikaülikool ja Connected Health Cluster.

Lisainformatsioon:
Piret Loorand
Eesti ühisstendide projektijuht
Piret.Loorand@eas.ee
tel: +372 627 9507

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X