Biotehnoloogia mess BIO International Convention 2019

Eksport


Aeg
3. juuni 2019 kuni 6. juuni 2019
Asukoht
Philadelphia, USA
Keel
In English
Korraldaja
Kairit Sikkal, Eesti ühisstendi projektijuht, Kairit.Sikkal@eas.ee, tel: +372 627 9426


EAS viib ettevõtted Eesti ühisstendiga biotehnoloogia messile BIO International Convention 2019. Mess toimub 3-6. juunil 2019 USA-s Philadelphias.

BIO International Convention on 26.ndat korda toimuv üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Messi raames toimub mitmeid networking üritusi ja on võimalik kandideerida konverentsil esinejaks.

Ühisstendile ootame osalema Eesti ettevõtjaid, kes pakuvad biotehnoloogia valdkonnas erinevaid tooteid ja teenuseid. 2018. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 18 000  külastaja 67 erinevast riigist.

Eesti ühisstendi suurus on  74m 2  

Messil esindatud valdkonnad:

Ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

 Messi kodulehekülg on http://convention.bio.org/Osalemistingimused

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

Osalustasu ühe ettevõtte kohta on 2000€ (käibemaksu ei lisandu).
Osalustasudest katab EAS kulusid, mis on seotud messil osalemise, stendipindade rentimise, projekteerimise ja messiehitusega, samuti rahastatakse sellest summast eksponentide ühiste reklaamkataloogide tootmist ja materjalide transporti ning tootenäidiste transporti. Ettevõtja kanda jäävad osalejate reisi-, majutuse- ja toitlustuse kulud, oma ettevõtte reklaammaterjalide ja näidiste kulud.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st.

Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

2019 ühisstendil osalevad: Icosagen Cell factory OÜ, AS EGeen, Bioatlas OÜ, OÜ FibroTx, OÜ Quretec, Gaea OÜ, Guardtime AS ja Nanobot OÜ.

Lisainformatsioon:
Kairit Sikkal
Eesti ühisstendide projektijuht
Kairit.Sikkal@eas.ee
tel: +372 627 9426

 

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X