Biotehnoloogia mess BIO Digital 2021

Eksport


Aeg
14. juuni 2021 kuni 17. juuni 2021
Asukoht
Online
Keel
In English
Korraldaja
Kätrin Aas, Eesti ühisstendi projektijuht, katrin.aas@eas.ee, tel: +372 627 9759


Sarnaselt aastaga 2020 toimub USAs korraldatav biotehnoloogia mess BIO International Convention virtuaalselt, nime all BIO Digital 2021.

BIO International Convention on üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob alati kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Olukorras, kus reisimine on raskendatud, kuid biotehnoloogia roll on olulisem kui kunagi varem ning vajalikud on head koostöösuhted ettevõtete, teadlaste ja valitsuste vahel, soovib BIO pakkuda samadeks kohtumisteks online-keskkonda. Ürituse raames on võimalik pidada One-on-One Partneringi kohtumisi, osaleda aktuaalseid teemasid käsitlevatel e-õppe sessioonidel ning esineda enda ettevõtet tutvustava esitlusega. 

2019. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 17 000  külastaja 67 erinevast riigist. Messil esindatud valdkonnad: ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin etc.

Messi uus kodulehekülg on www.bio.org/events/bio-digitalOsalemistingimused

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad. Kandideerimine avatakse 2021. aasta I kvartalis.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st
Kontrolli oma ettevõtte VTA vaba jääki!

Lisainformatsioon:
Kätrin Aas
Eesti ühisstendide projektijuht
katrin.aas@eas.ee
tel: +372 627 9759

Messi kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

X