Biotehnoloogia mess BIO Digital 2021

Eksport


Aeg
14. juuni 2021 kuni 18. juuni 2021
Asukoht
Online
Keel
In English
Korraldaja
Tõnis Pechter, tonis.pechter@eas.ee, tel +372 627 9336


Bio Digital 2021

Sarnaselt aastaga 2020 toimub USAs korraldatav biotehnoloogia mess BIO International Convention virtuaalselt, nime all BIO Digital 2021.

BIO International Convention on üks maailma suurimaid biotehnoloogia messe. Üritus toob alati kokku valdkonna juhtivad ettevõtted, biotehnoloogia keskused, akadeemilised institutsioonid ja visionäärid. Olukorras, kus reisimine on raskendatud, kuid biotehnoloogia roll on olulisem kui kunagi varem ning vajalikud on head koostöösuhted ettevõtete, teadlaste ja valitsuste vahel, soovib BIO pakkuda samadeks kohtumisteks online-keskkonda. Ürituse raames on võimalik pidada One-on-One Partneringi kohtumisi, osaleda aktuaalseid teemasid käsitlevatel e-õppe sessioonidel ning esineda enda ettevõtet tutvustava esitlusega.

2019. aastal oli messil rohkem kui 1800 eksponenti ja üle 17 000  külastaja 67 erinevast riigist. Messil esindatud valdkonnad: ravimiarendus, rakubioloogia, kliinilised uuringud, tüviraku-uuringud, bio-IT, rakubioloogia, keemia, biotootmine, biokütused, diagnostika, vaktsiinid, nanotehnoloogia, personaalmeditsiin jne.

Messi uus kodulehekülg on www.bio.org/events/bio-digitalOsalemistingimused

Sel korral BIO Digital 2021 messil osalustasu ühisstendil osalemiseks puudub. Tulenevalt COVID-19 pandeemiast ja sellest tekkinud majandusolukorrast pakume ettevõtetele soodsat lahendust ühisstendil osalemiseks.

Messile on oodatud nii era- kui avaliku sektori vastava valdkonna organisatsioonid ja esindajad.

EASi poolt riiklike ühisstendide korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA) vastavalt Euroopa Komisjoni määrusele 1407/2013. Ühele ettevõtjale (ühe ettevõtjana käsitletakse kontserni) antava VTA kogusumma ei tohi mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei tohi vähese tähtsusega abi kogusumma mis tahes kolme majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st

Antud ühisstendil osalemise arvestusliku VTA summa kohta saab infot projektijuhilt.

Kandideerimine ühisstendile on lõppenud.

Messil osalevad: Antegenes, HansaBioMed Life Sciences, Nanobot, Quretec, Solis BioDyne, ZipPrime, TBD Biodiscovery, TFTAK.

Messil osalemist kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

Lisainformatsioon:

Tõnis Pechter
projektijuht
E-post: tonis.pechter@eas.ee
Tel: +372 627 9336

 

X