Austria kontaktreis

Eksport


Aeg
17. oktoober 2016 kuni 21. oktoober 2016
Asukoht
Austria
Keel
In English
Korraldaja
Tiina Truuväärt, tiina.truuvaart@eas.ee


Austria on kõrgelt arenenud tööstusriik, mis on orienteeritud väliskaubandusele ja ekspordile. Tööstuse osakaal Austria SKP-st on 18,3%, mis on selgelt kõrgem ELi keskmisest (15,2%). Majandus keskendub kolmele sektorile: teenustele, tööstusele ja põllumajandusele. Olulisel kohal on turism – Austria mäekuurordid on tuntud terves maailmas. Erinevate tööstusharude lõikes on põhilisteks tootegruppideks toiduained, luksuskaubad, masinaehitustooted, terasetooted, keemiatooted ning sõidukid. Kõrgel tasemel on elektroonikatööstus, mis valmistab komponente erinevatele transpordivahenditele.

99,6% Austria ettevõtetest on väikese ja keskmise suurusega ettevõtted, mis annavad umbes kolmveerandi Austria majanduskäibest. Üle 250 töötajaga ettevõtteid on pisut üle tuhande ning umbes 180-s ettevõttes on rohkem kui 1000 töötajat.

Loe ka kultuuriliste eripärade kohta.

EASi koostööpartner Austria kontaktreisi läbiviimisel 2016 aastal on GatewayBaltic Ltd.Osalemistingimused

Kontaktreisi osalustasu ühe ettevõtte kohta on 1 000 eurot (lisandub käibemaks), millest kaetakse järgmised kulud:

  • edasi-tagasi lennupiletid,
  • majutus sihtriigis,
  • transport sihtriigis,
  • hommikusöök ja lõuna- või õhtusöök sihtriigis

Osalustasu kohta esitab arve GatewayBaltic Ltd. peale osaleja kontaktreisi nimekirja kinnitamist EASi poolt.

Kandideerimine Austria kontaktreisile on lõppenud.

 

EASi kontaktreise kaasrahastab Euroopa Liidu Regionaalarengu Fond.

EASi poolt kontaktreiside korraldamisel tehtud kulu on vähese tähtsusega abi (VTA). Vastavalt määrusele 1407/2013 ei tohi ühele ettevõtjale, ja kontsernile, millesse ettevõtja kuulub, antava vähese tähtsusega abi (VTA) kogusumma mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul ületada 200 000 eurot. Rendi või tasu eest kaupu vedava maanteetranspordi valdkonnas tegutseva taotleja puhul ei ületa mis tahes kolme ettevõtte majandusaasta pikkuse ajavahemiku jooksul taotlejale eraldatud vähese tähtsusega abi kogusumma koos meetme raames taotletava toetusega 100 000 eurot. Lähemalt VTA-st


Seotud teenused
X